Lista ofert

12 000 zł
dom na wynajem - Warszawa, Wawer
Warszawa, Wawer
Powierzchnia: 348,40 m2
Cena/m2: 34,44 zł
Pokoje: 7 pokoi
BRK-DW-1230

Notatnik
1 000 000 zł
działka na sprzedaż - Wiązowna, Dziechciniec
Wiązowna, Dziechciniec
Powierzchnia: 3 005,00 m2
Cena/m2: 332,78 zł
BRK-GS-1222

Notatnik
1 400 000 zł
dom na sprzedaż - Warszawa, Targówek
Warszawa, Targówek
Powierzchnia: 79,00 m2
Cena/m2: 17 721,52 zł
Pokoje: 5 pokoi
BRK-DS-1215

Notatnik
1 396 640 zł
lokal na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ
Warszawa, Praga-Północ
Powierzchnia: 175,00 m2
Cena/m2: 7 980,80 zł
Pokoje: 6 pokoi
BRK-LS-1210

Notatnik
1 250 000 zł
działka na sprzedaż - Warszawa, Wawer, Radość
Warszawa, Wawer, Radość
Powierzchnia: 1 832,00 m2
Cena/m2: 682,31 zł
BRK-GS-1200

Notatnik
2 500 000 zł
dom na sprzedaż - Warszawa, Ursynów
Warszawa, Ursynów
Powierzchnia: 378,00 m2
Cena/m2: 6 613,76 zł
Pokoje: 8 pokoi
BRK-DS-1186

Notatnik
2 000 000 zł
działka na sprzedaż - Góra Kalwaria (gw), Baniocha
Góra Kalwaria (gw), Baniocha
Powierzchnia: 12 560,00 m2
Cena/m2: 159,24 zł
BRK-GS-1177

Notatnik
9 550 000 zł
działka na sprzedaż - Lesznowola
Lesznowola
Powierzchnia: 17 000,00 m2
Cena/m2: 561,76 zł
BRK-GS-1176

Notatnik

rozumiem