Cena
550 000 zł
Na sprzedaż działka rolna z zabudowaniami – atrakcyjna lokalizacja i potencjał rozwojowy!
Nieruchomość o powierzchni 2,5 ha zachwyca dużym, regularnym kształtem (312 m x 80 m), który daje ogromne możliwości zagospodarowania – zarówno pod kątem dalszego użytkowania, jak i ewentualnego podziału w przyszłości. Na działce znajdują się budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze, które można poddać modernizacji, rozbudowie lub wyburzyć, tworząc miejsce pod nową zabudowę. Teren jest w pełni uzbrojony i ogrodzony, a dodatkowe walory zapewnia malownicze otoczenie – staw i drzewa owocowe nadające działce wyjątkowego charakteru.
Położenie nieruchomości łączy spokój i prywatność z wygodą codziennego życia. Bliskość lasu sprawia, że to idealne miejsce do odpoczynku, a jednocześnie dzięki doskonałemu dojazdowi do Sochaczewa (8 km) i Warszawy (40 km) nieruchomość stanowi świetną propozycję również dla osób pracujących w mieście. Dodatkowym atutem jest fakt, że w sąsiedztwie powstaje zabudowa jednorodzinna, co potwierdza potencjał inwestycyjny działki i daje perspektywę uzyskania warunków zabudowy w przyszłości.
Parametry działki:
powierzchnia: ok. 2,5 ha
wymiary: prostokąt 310 m x 80 m
teren ogrodzony
Zabudowania:
budynek mieszkalny
budynki gospodarcze
Media:
prąd (z siłą)
woda z wodociągu
własna studnia
szambo
Atuty nieruchomości:
staw i drzewa owocowe na terenie działki
spokojna, zielona okolica z nową zabudową w sąsiedztwie
bezpośrednia bliskość terenów leśnych
Otoczenie i lokalizacja:
1,5 km – szkoła podstawowa, market, sklep spożywczy, stacja paliw
1 km – las
8 km – Sochaczew
40 km – Warszawa
Działka to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i dla osób marzących o dużej, klimatycznej nieruchomości z potencjałem rozwoju.
Zapraszam do kontaktu i prezentacji w terenie.
Agnieszka Sienicka
511 811 688
#działkanasprzedażkampinos #nieruchomości #inwestycja #Sochaczew #Warszawa #działkarolna #siedlisko #działkainwestycyjna #sprzedażdziałki
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.