Lista ofert

1 470 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Wiązowna, Boryszew
Wiązowna, Boryszew
Powierzchnia: 4 900,00 m2
Cena/m2: 300,00 zł
BRK-GS-1319

Notatnik
1 050 000 zł
nowa oferta
działka na sprzedaż - Warszawa, Białołęka
Warszawa, Białołęka
Powierzchnia: 870,00 m2
Cena/m2: 1 206,90 zł
BRK-GS-1318

Notatnik
23 000 zł
nowa oferta
hala na wynajem - Nieporęt, Wólka Radzymińska
Nieporęt, Wólka Radzymińska
Powierzchnia: 920,00 m2
Cena/m2: 25,00 zł
BRK-HW-1317

Notatnik
14 750 zł
lokal na wynajem - Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki
Powierzchnia: 550,00 m2
Cena/m2: 26,82 zł
BRK-LW-1316

Notatnik
3 000 000 zł
działka na sprzedaż - Ożarów Mazowiecki (gw), Konotopa
Ożarów Mazowiecki (gw), Konotopa
Powierzchnia: 6 500,00 m2
Cena/m2: 461,54 zł
BRK-GS-1315

Notatnik
12 700 zł
hala na wynajem - Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki
Powierzchnia: 430,00 m2
Cena/m2: 29,53 zł
BRK-HW-1314

Notatnik
4 900 zł
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Żoliborz
Warszawa, Żoliborz
Powierzchnia: 51,00 m2
Cena/m2: 96,08 zł
Pokoje: 2 pokoje
BRK-MW-1311

Notatnik
1 600 000 zł
dom na sprzedaż - Stare Babice
Stare Babice
Powierzchnia: 378,00 m2
Cena/m2: 4 232,80 zł
Pokoje: 10 pokoi
BRK-DS-1310

Notatnik

rozumiem